Çizim ve Tasarımlar

Sinemanın Kavuşamayan Çiftlerini Konu Edinen İllüstratör Alejandro Giraldo

Kolombiyalı illüstratör Alejandro Giraldo, “Sad Couples” adını verdiği çalışması ile sinema tarihinin üzgün çiftlerini konu ediniyor. Kendine has çizimleri ile üzgün çiftleri illüstrasyon sevenler ile buluşturan Alejandro Giraldo’nun çalışmalarından en güzel örnekler sizlerle;

#

# Forrest Gump filminden Forrest ve Jenny

Forrest and Jenny, Forrest Gump. A film by Robert Zemeckis. #sadmoviecouples #forrestgump #runforrestrun

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”Zeki bir adam olmayabilirim ama aşkın ne demek olduğunu biliyorum.”

# Juno filminden Paulie ve Juno

Paulie and Juno from Juno, a film by Jason Reitman. Awesome movie. #sadmoviecouples #juno #michaelcera #ellenpage

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”-Öyleyse ne olduğunu tahmin et.”
-Ne?… Bilmiyorum
– Hamileyim”

# The Shining filminden Jack ve Wendy


*”Seni incitmeyeceğim. Sadece beynini dağıtacağım”

# The Addams Family filminden Gomez ve Morticia


*”Sen olmadan yaşamak… İşte sadece bu bir işkence olurdu.”

# Fight Club filminden Tyler Durden ve Marla Singer


*”Beni hayatımın çok tuhaf bir döneminde tanıdın.”

# Titanik filminden Jack ve Rose

Titanic – Directed by James Cameron. #sadmoviecouples #leonardodicaprio #katewinslet

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”Seni asla bırakmayacağım, söz veriyorum.”

# Star Wars filminde Han Solo ve Prenses Leia

Happy Star Wars day. #sadmoviecouples #maytheforcebewithyou #starwars #hansolo #princessleia #harrisonford

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”- Seni seviyorum.
– Biliyorum.”

# 500 Days of Summer filminden Tom ve Summer

500 days of Summer, a film by Marc Webb. #sadmoviecouples #josephgordonlevitt #zooeydeschanel #marcwebb

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”İnsanlar değişir, hisler değişir.”

# Cast Away filminden Chuch ve Wilson

Cast Away, a film by Robert Zemeckis. #sadmoviecouples #tomhanks #fedex #🌴 #🏐 #castaway

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”Wilson, üzgünüm!”

# Leon filminden Leon ve Mathilda


*”Ben aşk istiyorum ya da ölüm.”

# Lost in Translation filminden Bob ve Charlotte

Lost in Translation, a film by Sofia Coppola. #sadmoviecouples #billmurray #scarlettjohansson #sofiacoppola #lostintranslation

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”Buradan ayrılmak istemiyorum.”

# Edward Scissorhands filminden Edward ve Kim

Edward Scissorhands, a film by Tim Burton. #sadmoviecouples #edwardscissorhands #timburton #johnnydepp #winonarider

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”İnsanlar benden korkuyorlar çünkü ben farklıyım.”

# Eternal Sunshine of the Spotless Mind filminden Joel ve Clementine

Eternal Sunshine of the Spotless Mind. A film by Michel Gondry. #sadmoviecouples #jimcarrey #katewinslet #michelgondry

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”Yanlış zamanda bir araya geldik.”

# Her filminden Theodore ve Samantha

her #joaquinphoenix #scarlettjohansson #spikejonze #her #illustree #thedesigntip #movieposters

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”Şu an beni yanında hissedebiliyor musun?”

# Moonrise Kingdom filminden Sam ve Suzy

Sam and Suzy from Moonrise Kingdom. #wesanderson #moonrisekingdom #illustree

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”Seni seviyorum ama senin ne konuştuğun hakkında hiçbir fikrin yok.”

# The Royal Tenembaums filminden Margot and Richie

Margot and Richie from The Royal Tenembaums. Full project following the link in my profile. #wesanderson #theroyaltenembaums

A photo posted by Alejandro Giraldo (@alejogiraldo_) on


*”Bence gizli aşıklar olarak kalıp daha ileri gitmemeliyiz.”

# Back to The Future filminden Marty McFly and Doc


*”Yol? Gideceğimiz yerde yol ihtiyacımız yok.”

Kaynak: https://www.instagram.com/alejogiraldo_/

YORUM

Bir Cevap Yazın

Yükselişe Geçenler

To Top